Zmäkčovač vody

8 položiek celkom
zmäkčovač vody 30 slide
Novinka
€790 –13 %
€690

Zmäkčovač vody na úpravu tvrdosti vody.  Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

Zmäkčovač vody slide 30 LCD
Akcia Novinka
€800 –14 %
€690

Zmäkčovač vody Slide 30 LCD vylepšený o LCD displej.  Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.  

zmäkčovač 10
€590 –17 %
€490

Zmäkčovač vody pre menšie prevádzky alebo menšie priestory....  Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

Zmäkčovač vody Economy 3 druhy
€750 –21 %
€590

Najužší zmäkčovač vody vo svojej triede. Šírka iba 20 cm. Hĺbka 40 cm, výška 110 cm . Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

Softener KRAUSEN SLIDE 1035
Novinka
€990 –10 %
€890

Plnoautomatické zariadenie na odstránenie železa, mangánu a tvrdosti vody 3 v 1 Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

multimix zmaäkčovač vody 2v1
Novinka
€1 190 –17 %
€990

Zmäkčovače tvrdej vody Multimix odstránia z vody dusičnany a zabezpečia zmäkčovanie vody. Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

multimix zmäkčovač vody s nádobou 5v1
Novinka
€1 390 –14 %
€1 190

Zmäkčovač vody EcoMix 5 v 1 na studničnú vodu. Odstráni železo, mangán, vodný kameň, amónne a organické látky. Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo....

servis panak
ZadarmoZadarmo
€30

Zabezpečujeme servis na zmäkčovač vody po celom Slovensku.

Zmäkčovač vody je poprednou a najúčinnejšou líniou na ochranu pred vodným kameňom. Zmäkčovač vody je v dnešnej dobe jediné zariadenie čo dokáže účinne odstrániť a znížiť tvrdosť vody. Ideálne je inštalácia na centrálnom prívode vody do domu , alebo na mieste kde požadajute zníženie tvrdosti vody. Zmäkčovače vody v tomto eshope sú určené na úpravu vody pre rodinné domy , menšie prevádzky , bufety , reštaurácie . Pred zmäkčovač vody doporučujeme inštalovať mechanický predfilter aby sa zabránilo sedimentu poškodiť riadiacu hlavicu a tým aj samotné fungovanie zmäkčovača vody. Ideálny tlak vody je od 2 do 4 bary. V prípade vyššieho tlaku doporučujeme inštaláciu regulátora tlaku . Nižší tlak zas môže mať za následok zlú funkciu ŕiadiacej hlavice ktorá nebude vedieť dobre merať prietok vody a tým aj chybné spúšťanie pravidelnej regenerácie.  

Zmäkčovače vody dokážu odstrániť buď samotnú tvrdosť vody , alebo už aj železo a mangán. V ponuke je aj zmäkčovač čo vie naraz znížiť tvrdosť vody a aj dusičnany. Pre správnu funkciu zmäkčovača je potrebná aj tabletovaná soľ. Táto soľ je používaná na regeneráciu , opratie zmäkčovača . Slanou vodou sa zmäkčovač očostí od zadržaného vodného kameňa , železa , mangánu , alebo dusičnanov a vypustí to do odpadu . Soľ je iba prostriedok na očistenie zmäkčovača a nie je pridávaná na úpravu vody . Životnosť zmäkčovača je cca. 10 rokov . Po tomto čase je potrebné vymeniť živicu , ktorá je už opotrebovaná .