Zmäkčovač vody Slide ELEGANCE 30

€999 –10 % €890 €741,67 bez DPH €890 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Zmäkčovač vody SLIDE ELEGANCE 30 patrí medzi najmodernejšie a najnovšie riešenia úpravy vody na zníženie tvrdosti pre rodinné domy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmäkčovač vody Slide ELEGANCE 30  sa vyznačuje moderným dizajnom a luxusným prevedením. Hlavnou výhodou tohto zariadenia je však vysoká kvalita, spoľahlivosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Jednoducho zbaví vašu domácnosť vodného kameňa, ktorý sa ukladá v spotrebičoch, na sprchovom kúte, na batériách, vo varnej kanvici...  Pri inštalácii tohto zariadenia predĺžite životnosť vašich spotrebičov v domácnosti. Mäkká voda je prospešná pre vašu pokožku ako aj vlasy, ktoré zostanú jemné a hebké.

Od konkurenčných zmäkčovačov sa odlišuje nielen moderným dizajnom ale i zdokonalením rôznych funkcií. Hlavnými výhodami je vysoká spoľahlivosť, overená kvalita i ekologickosť. 

Niektoré procesy prebiehajú 10krát pomalšie oproti štandardným zmäkčovačom vody, čo zaručuje úsporu vody použitej pri regenerácii až do 60%. Systém je naprogramovaný na minimálnu spotrebu soli a jej efektívne využitie, čo vedie k úspore soli až o 30%. Zariadenie pri všetkých procesoch pracuje s upravenou vodou, čím sa predchádza poruchám, ktoré vznikali pri iných starších modeloch. 

Luxusné prevedenie zabezpečuje tvrdené sklo na povrchu zmäkčovača, v ktorom je vsadený farebný LCD displej. Svojím elegantným dizajnom neruší ani interiér vášho domu. 

Riadiaca jednotka je vyrábaná firmou Canature, ktorá je svetovým výrobcom technológií na úpravu vody. Spoločnosť vlastní od roku 2002 certifikáty kvality ISO9001, neskôr bola kvalita výrobkov potvrdená aj certifikátom NSF. Vynovená hlavica má zdokonalené funkcie, ktoré šetria energiu aj náklady potrebné na prevádzku zariadenia. 

Dotykový LCD displej sa nachádza na vrchnej strane tvrdeného skla a umožňuje jednoduché ovládanie zariadenia, ktoré zvládne aj laik. Nastavenie času, jazyka či tvrdosti vody sú bežné funkcie pre nastavenie zariadenia. LCD displej však umožňuje aj ďalšie doplnkové nastavenia ako je: 

  • Holiday mode - dovolenkový režim. Po 7 dňoch, keď sa voda nepoužíva, nastáva automatická regenerácia zariadenia, kedy sa prepláchne živica, čím sa zabráni množeniu baktérií.
  • Pre Fill - prednaplnenie soľanky vodou pred regeneráciou. 
  • Chlorine - možnosť zapojenia zariadenia na generáciu chlóru, ktoré účinne zabráni tvorbe baktérií.
  • Salt Check - indikácia malého množstva soli v soľanke. 

Údržba zariadenia spočíva v pravidelnom dosypávaní tabletovanej soli do soľankovej nádoby, ktorá sa nachádza pod skleneným vrchom. 

Podmienkou záruky aj správneho fungovania, je potrebné pred zmäkčovač vody namontovať mechanický predfilter, aby sa predĺžila životnosť zariadenia. Pri montáži je potrebné pamätať na elektrickú zásuvku na 220V a odpad na vodu pri regenerácii zariadenia /odpad na pračku, sifón..../ 

Pred zmäkčovač odporúčame namontovať filter na mechanické nečistoty s 25 mikrónovou filtračnou vložkou. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zmäkčovače vody - odstránenie tvrdosti vody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 35 kg
Objem živice : 30 litrov
Objem soli v nádrži : 77 kg
Spotreba soli pri regenerácii: 2,9 kg
Spotreba vody pri regenerácii: 150 - 170 l
Pracovný tlak : 1,4 - 8,6 bar
Pracovná teplota : 3 - 38 °C
Napájanie elektrickej energie: 110 - 240 V / 50-60Hz/12V
Možnosť pripojenia : 1"
Maximálny prietok : 2,3 m³/hod
Rozmery : š33 x h52 x v105 cm
Spotreba energie : 8W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: