Prasiatko v kuchyni

Vynášanie odpadkov  v domácnosti patrí medzi tie nie moc populárne činnosti. Aj Flinstonovci mali malé prasiatko , ktoré slúžilo na drvenie odpadkov. Je načase aby ste si niečo podobné zadovážili domov. Toto malé hladné prasiatko stále čaká vo vašej kuchynskej linke a čaká kým ho nakŕmite. 


Drvič odpadu je tvrdo pracujúci pomocník vám pomôže sa zbaviť všetkého odpadu organického pôvodu. Ak si zaobstaráte takéhoto domáceho pomocníka ,váš odpadový kôš zostane o polovicu prázdnejší. Do koša dáte iba odpad, ktorý nezapácha, netečie, nehnije a hlavne nepriťahuje hmyz a hlodavce. 

Ako to funguje ?

 Zvyšky jedál sa jednoducho hodia do dresu a pribežne sa zhrnú do drviča odpadu . Po zapnutí drviča sa ihneď začne otáčať drviaci tanier a odpad bude rozdrvený kladivkami drviča. Drveniu pomáha aj odstredivá sila a tlak vody. Rozdrvená strava o veľkosti menej ako pol milimetra bez problémov odtečú do kanalizácie. 


Drviče ECO MASTER majú nízke prevádzkové náklady, nepresahuje spotrebu vody ako jedno spláchnutie  . Vyznačujú sa veľmi nízkym hlukom, sú vyrobené s materiálom s veľmi dlhou životnosťou. 


·        Malý, tvrdo pracujúci pomocník, ktorý sa stará o likvidáciu vzniknutých odpadov. Jeho majitelia nemusia tak často vynášať kôš. 
·        Moderný a praktický prístroj, ktorý Vás zbaví všetkého kuchynského odpadu organického pôvodu. 
·        Drvič odpadu ušetrí Vaše peniaze aj Váš čas a udržuje odpadové potrubie v čistote. 


Drvič kuchynského odpadu pomáha plniť náročné požiadavky na modernú kuchyňu. Zapáchajúci odpadkový kôš sa tak stane minulosťou.
Ak si zaobstaráte drvič ECO MASTER a vyskúšate, čo dokáže, už si prácu v kuchyni bez neho nebudete vedieť predstaviť. Toto zariadenie budete používať s takou samozrejmosťou a tak často, ako napr. mikrovlnnú rúru alebo chladničku.