Demineralizátor vody s výkonom do 200 l/deň

Destilátor ? Alebo nové technológie na demineralizáciu vody. 

Zariadenia na výrobu demineralizovanej vody vhodné pre laboratóriá, lekárne, vysoké školy, nemocnice. Všade tam, kde je potrebná kvalitná demineralizovaná vody. Tieto demineralizátori nepotrebujú žiadne ohrievanie vody, veľké priestory, skoro žiadna spotreba el. energie. Stačí pripojenie na vlastný zdroj mestskej studenej vody a do 5 minút po inštalácii Vám tečie upravená demineralizovaná voda. Žiadne čakanie na ohrev vody , stačí otočiť kohútik a máte upravenú vodu.
 
V ponuke sú rôzne typy zariadení na výrobu demineralizovanej vody . V prípade potreby Vám vieme dodať destilátor podľa Vašich požiadaviek na kvalitu výstupnej vody. Tak ako na kvalitu , tak aj na množstvo vyrobenej vody , poprípade doplnenie o dezinfekciu vody UV lampou . Destilaátor Aqualab vieme dodať aj ako celok , kde bude úplne automatická prevádzka so zásobníkom . Bez potreby kontroly a sledovania či ste vodu vypli a strachu z vytopenia . 
 
Zariadenia Aqualab sú rokmi overené našimi klientami ako sú ŠUKL, Generika Piešťany , Slovakofarma , Výskum srdca Bratislava , NTS Bratislava , Očná klinika Bratislava , cca. 300 lekární a laboratórií. V prípade záujmu je zariadenie možné bezplatne otestovať a presvedčiť sa o funkčnosti a spoľahlivosti . Volajte a my Vám bezplatne dodáme Aqualab na otestovanie . 

Najpredávanejšie

Destilátor vody
Destilátor vody Aqualab 75
Skladom (8 ks)
1000040
 
€390
3 položiek celkom
Destilátor vody
€390 / ks

Destilátor vody - Aqualab je ideálne riešenie pre výrobu demineralizovanej vody s výkonom 6l/hodinu  

1000040
Aqualab s UV lampou
€490 / ks

Najčastejšia  zostava pre lekárne Filtrácia a demineralizácia vody osmotickým modulom s UV lampou na dezinfekciu vyrobenej demineralizovanej vody.  Vhodné pre...

1000041
AQUAlab + UV lampa 6W + zásobník
€550 / ks

Najčastejšia zostava pre zubné ambulancie Filtrácia a demineralizácia vody osmotickým modulom s UV lampou na dezinfekciu vyrobenej demineralizovanej vody.  Vhodné pre...

621/5 M38