Demineralizátor vody

Destilátor ? Alebo nové technológie na demineralizáciu vody. 

Zariadenia na výrobu demineralizovanej vody vhodné pre laboratóriá, lekárne, vysoké školy, nemocnice. Všade tam, kde je potrebná kvalitná demineralizovaná vody. Tieto demineralizátori nepotrebujú žiadne ohrievanie vody, veľké priestory, skoro žiadna spotreba el. energie. Stačí pripojenie na vlastný zdroj mestskej studenej vody a do 5 minút po inštalácii Vám tečie upravená demineralizovaná voda. Žiadne čakanie na ohrev vody , stačí otočiť kohútik a máte upravenú vodu.
 
V ponuke sú rôzne typy zariadení na výrobu demineralizovanej vody . V prípade potreby Vám vieme dodať destilátor podľa Vašich požiadaviek na kvalitu výstupnej vody. Tak ako na kvalitu , tak aj na množstvo vyrobenej vody , poprípade doplnenie o dezinfekciu vody UV lampou . Destilaátor Aqualab vieme dodať aj ako celok , kde bude úplne automatická prevádzka so zásobníkom . Bez potreby kontroly a sledovania či ste vodu vypli a strachu z vytopenia . 
 
Zariadenia Aqualab sú rokmi overené našimi klientami ako sú ŠUKL, Generika Piešťany , Slovakofarma , Výskum srdca Bratislava , NTS Bratislava , Očná klinika Bratislava , cca. 300 lekární a laboratórií. V prípade záujmu je zariadenie možné bezplatne otestovať a presvedčiť sa o funkčnosti a spoľahlivosti . Volajte a my Vám bezplatne dodáme Aqualab na otestovanie . 

Najpredávanejšie

filter demikolona
 
€279
destilátor vody aqualab
€690 –5 %
Pôvodne: €690  (–5 %)
€650
osmotický filter na výrobu demi vody
 
€890
reverzná osmóza Merlin z uhla
Osmotický filter MERLIN
Skladom (2 ks)
1000021
 
€790
4 položiek celkom
filter demikolona
€279 / ks

Demineralizačná kolóna s náplňou mixbed  10 litrov 

2361
destilátor vody aqualab
Tip
€690 –5 %
€650 / ks

Demineralizátor vody Aqualab UV  osmotický filter , UV lampa, konduktometer / merač vodivosti / ručný. Pre lekárne, laboratória, výskumné ústavy...

1000042
osmotický filter na výrobu demi vody
Tip
€890 / ks

AQUALAB 400 - výkonný demineralizátor  na výrobu demineralizovanej vody. Denný výkon od 1500 litrov . Vhodné pre strojárske výroby , potravinárstvo , kaviarne...

1000241
reverzná osmóza Merlin z uhla
Tip
€790 / ks

Najmodernejší osmotický filter bez použitia zásobníka . Výkon až 2370 l/deň 

1000021