UV lampa na vodu - dezinfekcia vody

Najpredávanejšie

nahradny adapter pre uv lampu 6w 3377
 
€29
UV lampa 6W
€79 –24 %
Pôvodne: €79  (–24 %)
€60
uv lampa 55w na dezinfekciu vody
€550 –29 %
Pôvodne: €550  (–29 %)
€390
3 položiek celkom
uv lampa 55w na dezinfekciu vody
Akcia Tip
€550 –29 %
€390

UV lampa na vodu pre použitie na centrálny prívod vody do rodinného domu . Úprava vody zo studne proti baktériam. Účinnosť odstránenia kontaminantov až 99,80 %. Pripojenie 1"

UV lampa 6W
€79 –24 %
€60

UV lampa s výkonom 6W pre domáce filtre. 

nahradny adapter pre uv lampu 6w 3377
€29

Elektrický adaptér k UV lampe 6W    

UV lampa je jedna z možností ako si upraviť vodu proti baktériám. Používajú sa hlavne na úpravu studničnej vody , ktorá je často kontaminovaná baktériami. Inštaluje sa na centrálny prívod vody do domu . Najlepšie za mechanický filter a úpravu vody proti usadzovaniu vodného kameňa. Ak by sa voda neupravila , tak by sa časom na skle UV lampy vytvorí nános a tým sa značne zníži účinnosť UV lampy . Znížila by sa svietivosť a ožarovanie vody a tým aj likvidácia baktérií . Najlepšie je použiť zmäkčovač vody , ktorý je ideálne riešenie na odstránenie dusičnanov a na filtráciu vody zo studne.Je to najúčinnejší filter na pitnú vodu.

UV lampa sa inštaluje vertikálne aby sa v UV lampe neudržiaval vzduch , ktorý by spôsoboval prehrievanie stien UV lampy a samotnej žiarivky. Účinnosť žiarivky keď je nová je 99 %. Svietivosť a životnosť žiarivky je cca. 1 rok. Po roku UV lampy upozornia na zníženie výkonu zvukovým signálom. Drahšie typy UV lampy majú adaptér na ktorom svieti počet dní do kedy bude UV lampa fungovať . Nedoporučujeme inštalovať do vlhkých priestorov . 

UV lampy sa delia podľa výkonu na : UV lampy pre rodinné domy s výkonom od 25 watt až po 55 watt a UV lampy pre domáce filtre už od 6 watt .