Big Blue

Filtračná mechanická vložka na centrálnom prívode vody do domu .

Na filtračnej vložke je zachytený nános kalu , hrdze , sedimentu. Vložka zapácha .Všetky tieto nečistoty sa nedostali do domu . Bola ochránená práčka , batérie , kotol , bojler. Mechanický filter od 29 € ochráni Váš dom a všetky technológie . Ročné náklady na výmenu vložky od 3 €.  Stojí to za to ? 

filtracna-vlozka

 
4
99 1499
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

 • Skladom 10 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o. Záruka: 2 roky

  Plastová nádoba filtra BB 10" pre mechanický filter na centrálny prívod vody do domu. Pripojenie 1". Filtrácia vody od 5 mikrónov.

  Pôvodne: €59
  Ušetríte: €10 (–17 %)

  €49 / ks
 • Skladom 4 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Big Blue -  nádoba na uhlíkový filter , alebo mechanický filter na vodu. Nádoba vhodná na úpravu vody na centrálny prívod vodu do domu. Uhlíkový filter Bug Blue 20" je účinné riešenie na zníženie zápachu vody, zníženie obsahu chlóru .

  Pôvodne: €119
  Ušetríte: €20 (–17 %)

  €99 / ks
 • Skladom 5 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky
  Nádoba mechanický filter na centrálny prívod vody do domu . Odstráni mechanické nečistoty , piesky , íly . Účinnosť mechanického filtra je od 20 mikrónov .

  Pôvodne: €79
  Ušetríte: €10 (–13 %)

  €69 / ks
 • Skladom 8 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Nádoba filtra Big Blue , veľkosť 20" s manometrom, kľúčom a držiakom na stenu. Kompletná zostava na inštaláciu pre prvotnú filtráciu vhodnú ako pre rodinný dom , tak aj pre priemyselné použitie na väčšie prietoky vody. 

  Pôvodne: €99
  Ušetríte: €20 (–20 %)

  €79 / ks
 • Skladom 20 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Big Blue nádoba filtra, veľkosť 10" s manometrom +  mechanická vložka 20 mikrón + držiak + kľúč . Robustný filter určený ako pre rodinné domy na filtráciu ako mestskej , tak aj studničnej vody na centrálnom prívode vody do domu . Tak aj pre priemysel na účinnú filtráciu už od 1 mikróna , poprípade na uhlíkovú filtráciu. 

  Pôvodne: €79
  Ušetríte: €20 (–25 %)

  €59 / ks
 • Skladom 23 ks Výrobca: Green filter

  Polypropylénová - mechanický vložka  do nádoby sedimentačného filtra  BB 10"

  €9 / ks
 • vodný filter big blue mechanický Akcia
  Skladom 4 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Mechanický filter Big Blue , veľkosť nádoby filtra 10" komplet s držiakom , kľúčom a mechanickým filtrom filtrom . Kompletná sada pre inštaláciu na centrálny prívod vody do domu. Mohutná konštrukcia , odolný vyšším tlakom , účinná filtračná vložka s dlhou životnosťou. 

   

  Pôvodne: €89
  Ušetríte: až €50 (–56 %)

  od €39 / ks
 • Skladom 5 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o. Záruka: 1 rok

  Tesniaca gumička na nádobu filtra Big Blue . Vhodná ako pre veľkosť 10" aj 20". Tento typ je vhodný pre nádoby filtra s jednou tesniacou gumičkou umiestnenou na hornom okraji spodnej nádoby filtra. Pre dlhšiu životnosť tesniacej gumičky ju odporúčame pri inštalácii jemne namazať . 

  €4 / ks

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.