Fungujeme ako výdajňa tovaru v pracovné dni od 8,00-15,00 hod na adrese Nitra, Štúrova 161, areál Kartel

Big Blue 10" nádoba filtra bez vložky s 1" pripojením

Tip
€65 –25 %
bb filter komplet
€65 –25 % €49 €40,83 bez DPH €49 / 1 ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Možnosti doručenia

Mechanický filter Big Blue 10" , plastová nádoba pre mechanické filtračné vložky na centrálny prívod vody do domu. Pripojenie 1". Filtrácia vody od 5 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádoba filtra Big Blue 10 "

Nádoba mechanického filtra Big Blue 10" . Nádoba je vhodná ako na mechanickú filtráciu , tak aj na uhlíkovú filtračnú vložku. Nádoba filtra Big Blue je určená na filtráciu umiestnenú  na centrálnom prívode vody do rodinného domu , alebo všade tam kde je požadovaná kvalitná filtrácia . Pripojenie 1".  

Mechanické filter do nádoby Big Blue : mechanické vložky 1-5-20 mikrónov .

Nádoba filtra Big Blue 10" je vhodná ako pre sedimentačnú filtračnú vložku , tak aj pre uhlíkovú. Mechanická filtrácia alebo ako mikrofilter , odstraňuje z vody mikro častice , ako je piesok ,hrdzu , bahno . Mechanický filter nedokáže odstrániť z vody rozpustené látky ako sú minerálne soli vo vode. / vodný kameň, mangán a železo /

Pre prípad takejto filtrácia sa preto používajú v kombinácii s inými filtrami. Filtrácia je veľmi jemná , založená na čisto mechanickej filtrácii. Voda prechádza veľmi malými pórmy , ktoré zabraňujú prieniku mikročastíc . Filtračná mechanická vložka je z polypropylénu a má vysokú účinnosť. Nádoba filtra má max. pracovný tlak 6 bar.

V prípade uhlíkovej filtrácie  stačí vymeniť mechanickú filtračnú vložku za uhlíkovú CTO . Uhlíkový filter má zároveň aj mechanické vlastnosti a filtruje vodu už s účinnosťou 10 mikrónov . Uhlíkový filter je dobré meniť každé 3 mesiace. Uhlíkový filter je vhodný na elimináciu chlóru a pachu vody. 

Nádoba filtra má odolné a hrubé plastové telo . Tesniace gumičky , pevný závit , žiadne netesnosti .  

 Zloženie :

  • nádoba mechanického filtra
  • doťahovací kľúč
  • držiak na stenu 

Dodatočné parametre

Kategória: Big Blue filter
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: