Big Blue 20" + uhlíkový filter + držiak + kľúč, 1" pripojenie

€128 –22 %
big blue filter cto
€128 –22 % €99 €82,50 bez DPH €99 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Filter na vodu Big Blue 20" , komplet s uhlíkovým filtrom , držiakom a kľúčom . 

nádoba na uhlíkový , alebo mechanický filter na vodu. Nádoba filtra Big Blue 20" je vhodná na inštaláciu na centrálny prívod vody do domu , penziónu  , všade tam kde je potrebná kvalitná filtrácia a úprava vody . Uhlíkový filter Bug Blue 20" je účinné riešenie na zníženie zápachu vody, zníženie obsahu chlóru .

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádoba na filter Big Blue 20" + Uhlíkový filter v balení 

Nádoba filtra Big Blue 20"je určená buď na mechanický , alebo uhlíkový filter na vodu. Použitie je vhodné v rodinných domoch , penziónoch , hoteloch a pod. na centrálny prívod vody . Vhodný na filtráciu ako pitnej , tak aj studničnej vody.

Nádoba filtra Big Blue 20" je veľmi všestranná pre splnenie veľkokapacitnej filtrácie , vrátane vysokého prietoku. Veľká nádoba filtra umožňuje väčšiu kapacitu filtrácie s menším počtom výmien filtračných vložiek. Nádoba je vyrobená s odolného a vystuženého materiálu . K dispozícii sú v 10 "a 20" dĺžky. Pripojenie 1". Max pracovný tlak je 6 bar. 

Nádoba na filter Big blue spolu s CTO uhlíkový filter obsahuje:

  • veľkokapacitná nádoba vhodná pre vysoké prietoky 1" pripojenie 
  • 20" dĺžka nádoby v nepriehľadnej modrej farbe
  • doťahovací kľúč
  • montážny plech na stenu
  • CTO uhlíkový filter

Uhlíkový filter CTO Big Blue je vyhotovený z lisovaného aktívneho uhlia. Umiestňuje sa na centrálny prívod vody . Uhlíkové filtre na vodu sú vhodné, na vylepšenie chuti vody, ale nevedia odstrániť radu chemických prvkov ako olovo, antimón, arzén, azbest, bárium, berýlium, kadmium, chróm, meď, fluorid, ortuti, niklu, dusičnany, dusitany, rozpustené anorganické kontaminanty, kovy, nerasty, alebo soli ktoré spôsobujú tvrdosť vody.
 
Tieto filtre sa ľahko inštalujú a sú relatívne lacné a pokrývajú základné funkcie pre filtráciu vody. Filter je zložený s aktívneho uhlia a kokosových škrupín. Tie absorbujú nečistoty, ako cez ne prechádza voda. Priemerný uhlíkový filter má životnosť 6 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Big Blue filter
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: