Soľ tabletovaná 25 kg - do zmäkčovača vody

€12 €10 bez DPH €12 / 1 ks
Osobný odber (39 ks)
Možnosti doručenia

Soľ tabletovaná je určená pre zmäkčovače vody a iné úpravne vody.

Soľ kuriérom neposielame vzhľadom na cenu dopravy . V prípade záujmu o dodanie soli nás kontaktujte telefonicky na mobil : 0915 714 424 a dohodli by sme si možnosti dodania.

Osobný odber: Zlievarenská 227, Nitra - Horné krškany

Detailné informácie

Podrobný popis

Soľ tabletovaná , pre zmäkčovače vody

- chlorid sodný vysokej čistoty o obsahu 99,90% . Biely mikrokryštalický prášok pravidelnej zrnitosti, zalisovaný do tabliet. Používa sa na regeneráciu iontomeničov - katexov, tabletovaná soľ je vhodná pre všetky typy zmäkčovačov vody. Tabletovaná soľ je balená po 25 kg. 

V prípade záujmu o tabletovanú soľ si ju viete nakúpiť a odobrať na našej prevádzke na Zlievarenská 227, Nitra - Horné krškany, denne od 7:00 do 15:30 . Soľ kurierom neposielame vzhľadom na vysokú cenu dopravy.

Doporučenie : 

- vždy majte aspoň 50 % soli v nádobe. Aby bol dokonalý soľný roztok. Ak je menej soli , tak je nedostatočný roztok soli a regenerácia je menej účinná . A tým sa znižuje kvalita zmäkčenia vody.

- používajte vždy iba tabletovanú soľ. Nie kryštalickú a ani sypkú . Pri takejto soli sa niky nedokáže taký vytvoriť slaný roztok , čo by bol účinný na regeneráciu zmäkčovača. 

- soľ udržujte v suchom prostredí a nie pod bodom mrazu. 

- pri sypaní soli do zmäkčovača dávajte pozor aby bol plavák zakrytý krytkou . Ak by sa tam dostala soľ stratil by funkčnosť a mohlo by prísť k vytopenie priestorov . 

 

Predaj tabletovanej soli len na dotaz v závistlosti od počtu a vzdialenosti dopravy. V prípade ak máte záujem o tabletovanú soľ, prosím Vás kontaktujte nás na tel. čísle 0915 714 424 alebo mailom predaj@marlus.sk a my Vás budeme spätne kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k zmäkčovačom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: