Zmäkčovač vody UNICO 30 + filtračný systém M650

Akcia
ZADARMOZADARMO €789 –5 %
Set UNICO 30 + AquaMineral 650
€789 –5 % €749 €624,17 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

AKCIA !!!  Zmäkčovač UNICO 30  a reverzná osmóza za zvýhodnenú cenu 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvýhodnená cena setu - zmäkčovač vody UNICO 30 + filtračný systém aquamineral M650 

Využite výhodnú ponuku na kompletnú filtráciu vody v domácnosti 

Zmäkčovač vody UNICO 30 :

Regenerácia prebieha soľným roztokom. Vonkajšia úprava a dizajn sú zárukou jednoduchého umiestnenia zariadenia častiach domu ako sú pivnice, garáže, kotolne a pod.
Regenerácia prebieha plne automaticky. Režim prevádzky zmäkčovača je ovládaný jednou ventilovou riadiacou jednotkou s vstavaným  vodomerom. Ten dáva po prietoku určitého nastaveného množstva vody impulz k zahájeniu regenerácie v nočných hodinách (02.00 hod).

Zariadenie potrebuje ku svojej prevádzke elektrickú energiu (230 V/50 Hz), miestnosť kde teplota neklesá pod 1-2 °C, blízkosť odpadového potrubia (gulička) a tlak min. 2,5 bar.
V prípade, že nemáte mechanický predfilter, odporúčame pred zmäkčovač vody umiestniť mechanický predfilter s účinnosťou 25 mikrónov. Týmto sa ochráni riadiaca jednotka zmäkčovača vody.
unico zmäkčovač

Aqua Mineral 650 
 
je najpredávanejší a najobľúbenejší osmotický filter na trhu . Pevná konštrukcia , výborná filtrácia, trvanlivosť , spoľahlivosť , ako aj cena urobili z tohoto filtra bestseller na trhu . Osmotický filter vás ochráni pred mechanickými nečistotami, baktériami, vírusmi, chemickými latkami a ťažkými kovmi. Je ho možné použiť ako na do úpravu bežnej mestskej vody, ale hlavne studničnej vody. Vhodný pre 4 - 5 člennú domácnosť na úpravu vody na pitie, varenie, polievanie kvetín, akváriá. Osmotický filter má samostatnú chrómovou batériou.
 
Osmotické filtre sú navrhované pre dlhú životnosť a extrémne zaťaženia tlakom vody, aby nedochádzalo k praskaniu filtračných nádob. Spĺňajú skúšky zdravotnej nezávadnosti a už 10 rokov  slúžia svojim majiteľom po celej SR.
Inštaluje sa na prívod studenej vody. Osmotický filter treba pripojiť aj na odpad vody . Pripojenie najčastejšie na sifón umývadla. Odpad vody je bežná funkcia osmotického filtra , kedy sa osmotická membrána oplachuje a odvádza nečistoty vody do odpadu . Filtrovaná vody je zbavená na 98 % všetkých nečistôt . 
 
V prípade vysokého obsahu dusičnanov odporúčame pridať filtračnú vložku na zníženie obsahu dusičnanov . Dusičnany sú chemická látka , ktorá značne skracuje účinnosť osmotickej membrány a treba ju meniť niekedy už po 1 roku . Často sú vo vode baktérie preto v tomto prípade treba pridať na konci filtrácie UV lampu na ochranu pred baktériami . Netreba zabudnúť , že UV lampu treba meniť minimálne 1 x ročne . 
 
Prevádzkové náklady osmotického filtra sú servisné výmeny znečistených filtračných vložiek minimálne 1 x za osem mesiacov . Menia sa všetky filtračné vložky mimo osmotickej membrány . Osmotická membrána má životnosť cca.  až 6 rokov . Kvalita výstupnej vody sa dá odmerať TDS metrom . 
 
Servis odporúčame robiť pravidelne . V prípade dlhšieho nerobenia servisu viac ako 1,5 až 2 roky sa uchytia na stenách hadičiek a zásobníka baktérie , ktoré vytvoria sliz a voda získa horkú chuť . V tomto prípade už nepomôže samotná výmena filtračných vložiek ,ale výmena hadičiek a aj zásobníka .  
 
Filter ma vlastnú malú batériu , ktorú bude potrebné inštalovať na pracovnú dosku . V prípade záujmu máme aj široký sortiment trojcestných kuchynských batérií , čím sa vyhnete ďalšiemu otvoru vo vašej pracovnej doske.
  
Výhody osmotického filtra:
- rýchla montáž
- 99,9 % účinnosť filtrácie
- 6 stupňový mechanizmus filtrácie
- jednoduchá inštalácia a nízke prevádzkové náklady
 
Set obsahuje:

Dodatočné parametre

Kategória: Zmäkčovače vody - odstránenie tvrdosti vody
Hmotnosť: 40 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: