Fungujeme ako výdajňa tovaru v pracovné dni od 8,00-15,00 hod na adrese Nitra, Štúrova 161, areál Kartel

Výdajník vody Luxe Style čierny

Novinka
€390 €325 bez DPH €390 / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.11.2021

Výdajník vody pre váš pitný režim -studená a izbová teplota vody 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výdaník vody bez barelov pripojený na prívod vody - odpadá manipulácia s barelmi ...

Stlačením červeného tlačidla výdajník poskytuje horúcu vodu, aby ste si mohli vychutnať nápoje, ako je čaj a káva. Stlačením modrého tlačidla sa môžete ochladiť dodávanou studenou vodou. Žlté tlačidlo poskytuje vodu normálnej teploty.

Výdajník má štvorstupňovú filtráciu:

  • V prvom stupni je filter pevných látok, ktorý znižuje pôdu, blato a hrdzu a chráni ďalšie fázy filtrácie vody. Priepustnosť tohto filtra je 5 um.
  • V druhom a treťom stupni sú priepustné filtre s aktívnym uhlím 5 μm, ktoré znižujú obsah chlóru, chloroformu a škodlivých látok pre telo.
  • Vo štvrtom kroku sa nachádza filter s membránami z dutých vlákien (ultrafiltrácia) s priepustnosťou 0,01 um. Pod priepustnosťou sa rozumie priemer otvorov, ktoré sa voda pokúša preniknúť. Bežné filtre s aktívnym uhlím a keramické filtre dosahujú až 0,2 μm. Membrány z dutých vlákien sú však oveľa užšie, a preto môžu odfiltrovať oveľa viac infekčných prvkov. Odstraňuje baktérie, vírusy, koloidy, Giardia, Crypto (bežne sa vyskytujúce v nádržiach a iných mestských vodných zdrojoch), suspendované pevné látky, zákal, mikroorganizmy atď.

Všetky filtre sa musia vymieňať 2x ročne.

 
Technické vlastnosti:
Okamžite ponúka teplú a studenú vodu. Má 4 filtračné stupne, ktoré čistia vodu a redukujú škodlivé látky pre organizmus.
Príkon: 220 V - 240 V / 50 Hz - 640 W Max Vykurovací výkon: 500 W Chladiaci výkon: 140 W Čistá voda: 250 - 280 litrov za deň Provízia za teplú vodu: 6 litrov za hodinu Zásobovanie studenou vodou: 2 litre za hodinu Prevádzkový tlak: 1 - 4 bar Okolitá teplota: 5-38 0 ° C Rozmery: 28 * 39 * 56 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Automat na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: