Jednorázový test na drogy z moču 6v1

€25 –40 %
test na drogy 6 v 1
€25 –40 % €14,90 €12,42 bez DPH €14,90 / 1 ks
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Jednorázový narko test (6 v 1) na simultánnu detekciu moču najpopulárnejších drog - Amfetamínu, metamfetamínu, THC, kokaínu, morfínu, heroínu a metadónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednorázový narko test (6 v 1) na simultánnu detekciu moču najpopulárnejších drog - Amfetamínu, metamfetamínu, THC, kokaínu, morfínu, heroínu a metadónu. Tento produkt sa používa na dosiahnutie vizuálneho kvalitatívneho výsledku a je určený na použitie odborníkmi na detekciu drog ako súčasť programov objavovania liekov.

Jednostupňový imunologický test s laterálnym prietokom na kvalitatívnu detekciu rôznych metabolitov liečiva v ľudskom moči pri nasledujúcich úrovniach citlivosti:

Zložka Látka                                                  Úroveň citlivosti
AMP / MET amfetamín, metamfetamín         1 000 ng / ml
COC kokaín                                                   300 ng / ml
MTD metadón                                                300 ng / ml
OPI morfín                                                      300 ng / ml
THC marihuana / hašiš                                   50 ng / ml


Na použitie sa odporúčajú drogové testy:

- zdravotnými a bezpečnostnými službami,

- vzdelávacími a výchovnými inštitúciami,

- v uniformovaných službách, napríklad v polícii, pohraničnej stráži, väzenskej službe.

Princíp činnosti testu:

Tento produkt sa používa na dosiahnutie vizuálneho kvalitatívneho výsledku a je určený na použitie odborníkmi na detekciu drog ako súčasť programov objavovania liekov. Táto skúška by sa nemala vykonávať bez náležitého dohľadu a nie je určená na predaj ako OTC spotrebný výrobok. Tento test naznačuje predbežné analytické výsledky. Na získanie validovaného analytického výsledku sa musí použiť konkrétnejšia alternatívna chemická metóda. Plynová chromatografia / hmotnostná spektrometria (GC / MS) bola ustanovená ako preferovaná potvrdzujúca metóda americkým Národným inštitútom pre zneužívanie drog (NIDA). Na výsledok každého testu na drogy by sa mal vzťahovať klinický pohľad a profesionálny úsudok, najmä ak predbežný test ukázal pozitívny výsledok.

Odber vzoriek a príprava vzoriek: 

• Test na detekciu viacpanelových liekov je určený na použitie so vzorkami moču. Čerstvý moč nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu ani predbežnú úpravu.
• Test by sa mal vykonať ihneď po odbere vzorky. Vzorky by nemali byť ponechané pri izbovej teplote po dlhšiu dobu. Vzorky sa môžu skladovať pri 2 - 30 ° C až 2 dni. Pri dlhodobom skladovaní sa musia vzorky uchovávať pri teplote pod -20 ° C.
• Chladené vzorky sa musia pred zahájením testu zahriať na izbovú teplotu. Pred začatím postupu musia byť predtým zmrazené vzorky roztopené, ekvilibrované na teplotu miestnosti a zmiešané.
• Poznámka: So vzorkami moču a so všetkým materiálom, ktorý s nimi prichádza do styku, by sa malo manipulovať a zneškodniť ich za predpokladu, že existuje možnosť infekcie. Zabráňte kontaktu s pokožkou noste rukavice a vhodné laboratórne oblečenie.
• Pri testovaní kariet pomocou S.V.T alebo alkoholu by skladovanie moču nemalo presiahnuť 2 hodiny pri izbovej teplote alebo 4 hodiny v chladničke.

Charakteristika látky:

 Amfetamín je chemická látka, ktorá sa dodáva vo forme tabliet, kapsúl, bieleho prášku alebo kryštálov. Liek sa často užíva inhaláciou alebo požitím.

Metamfetamín je derivát amfetamínu, účinného lieku, dokonca aj jeho malé množstvo má obrovský vplyv na nervový systém. V porovnaní s amfetamínmi má oveľa silnejší centrálny účinok a slabší periférny. Má halucinogénne a stimulačné vlastnosti (je stimulátorom centrálneho nervového systému, uvoľňuje dopamín).

Tetrahydrokanabinol (THC) je hlavným metabolitom marihuany a hašiša, ktorý sa nachádza v slinách krátko po užití týchto liekov. Najbežnejším spôsobom konzumácie kanabisu, hašiša a kanabisu je fajčenie.

Opiáty, morfín, heroín. Medzi opiáty patria všetky lieky odvodené z maku, vrátane prirodzene sa vyskytujúcich zlúčenín, ako je morfín a kodeín, a polosyntetické lieky, ako je heroín. Droga sa často užíva inhaláciou alebo injekciou. Opiáty znižujú bolesť tým, že pôsobia tlmivo na centrálny nervový systém.

Kokaín je silný simulátor centrálneho nervového systému a lokálne anestetikum vyrobené z koky (erythroxylum coca).

Metadon - organická chemická zlúčenina, opioidné analgetikum, derivát difenylpropylamínu. Analgetický účinok metadónu je podobný, ale niekoľkonásobne silnejší ako morfín. Aj keď sa štruktúra metadónu výrazne líši od iných opioidných analgetík, pôsobí tiež na opioidné receptory. Metadón je najjednoduchšie chemicky známy opioidný liek.

Dodatočné parametre

Kategória: Testery
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: