Sprchová hlavica Aqua MIX Ion s vitamínom C

€21,90 –20 %
sprchová hlavica
€21,90 –20 % €17,50 €14,58 bez DPH €17,50 / 1 ks
do 7 dní
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ručná sprchová hlavica s vitamínom C, filter odstraňuje tvrdú vodu a chlór, zabraňuje suchej pokožke a vlasom, 8 nastavení

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprchová hlavica s vitamínom C a účinnou filtráciou. 

Zmeňte svoju sprchu na kúpeľ s horúcim prameňom. Pohlaďte svoju pleť, vlasy a pomáhajte zmierniť stres, zmiernite depresiu, posilnite svoju energiu a unavené svaly revitalizačnou sprchou. Špičkový výkon a efektívnosť tejto hlavice zlepšuje čistiaci účinok a prevenciu pred vypadávaním vlasov. Je to jeden z druhov multifiltračných systémov, ktoré odstraňujú širokú škálu škodlivých chemikálií.
 
Negatívne iónové sprchové hlavice aktivujú vodu, aby účinne vymyli olej, ktorý upcháva vlasové folikuly. 3 stupňová bioaktívna filtrácia  zabezpečuje najvyššiu úroveň čistoty vody. Znížením hladiny chlóru a absorbovaním ďalších škodlivých látok z vody chránia pokožku  pred vystavením nebezpečným chemikáliám.
 
Sulfit vápenatý -lekárske  guličky znižujú hladiny ťažkých kovov, chlóru, baktérií a nečistôt z vody. Vaša pokožka je teda lepšie pripravená absorbovať živiny. Guľôčky vitamínu C neutralizujú chlór a chlóramíny vo vode z vodovodu, čo je opatrenie, ktoré podporuje rovnováhu olejových žliaz, ktorá pomáha udržiavať pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pokožku. Šedá guľôčka Tourmaline vytvára vo vode negatívny ionizačný proces, ktorý znižuje suchosť a svrbenie kože.
 
Pri sprchovaní granule, ktoré sú naplnené vo filtri, obohacujú vodu vitamínmi (draslík, horčík, zinok, mangán, kyslík, vitamín C), vďaka ktorým je vaša pleť žiarivá a pružnejšia.
 
Sprchová hlavica má 8 nastavení: dážď, masáž, sauna, tonikum, dážď + masáž, dážď + sauna, dážď + tonikum, pauza
Náhradnú náplň je potrebné meniť každých 3-6 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchové hlavice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: priesvitná ružová
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: