Bezdrôtový senzor vody na AquaALARM

€49 €40,83 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Bezdrôtový senzor vody na AquaALARM

Prasknuté potrubie alebo únik vody predstavuje v domácnosti výrazné nebezpečenstvo v podobe veľkých škôd na majetku. Zabránenie takémuto úniku vody, je zvyčajne oveľa lacnejšie, ako náklady na renováciu a vysušenie múrov.
Ako riešenie na tento problém, prináša spoločnosť Marlus na trh, bezdrôtový bezpečnostný ventil AquaALARM so systémom automatického vypnutia. Zariadenie dokáže na seba napojiť až 5 bezdrôtových senzorov, takže je možné ochrániť celý dom proti úniku vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtový senzor vody na AquaALARM

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:
• senzor je nabíjaný batériou 12V/23A a má výdrž batérie až 420 dní
• keď je výkon batérie v senzore nízky, príslušný indikátor na hlavnom riadiacom ventile pomaly bliká a zaznie hlásenie, aby používateľovi pripomenul, že je potrebné vymeniť batériu. Po výmene batérie sa hlásenie automaticky vymaže.
• na regulačný elektrický ventil AquaALARM, je možné napojiť až 5 senzorov

 

Ako to funguje?
Umiestnite bezdrôtový snímač vody na miesto, kde sa k nemu môže ľahko dostať voda, resp. je predpoklad, že práve v tejto oblasti môže prísť k úniku. Ak dôjde k úniku vody v byte alebo dome a voda na podlahe pretečie sondou bezdrôtového snímača vody, kontrolka snímača bude blikať (maximálne 10 sekúnd). Hlavný riadiaci ventil potom prijme signál a rýchlo prepne ventil do uzavretej polohy, aby sa zabránilo úniku vody a spôsobeniu veľkých škôd.
Hlavný riadiaci ventil dokáže obsluhovať až 5 senzorov naraz.

Obsahom balenia je:
• bezdrôtový snímač (senzor)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana proti vytopeniu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: