Jednorázový ústny test na drogy 7v1

€25 –20 %
multi test na drogy
€25 –20 % €19,90 €16,58 bez DPH €19,90 / 1 ks
Skladom (20 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Jeho účinnosť detekcie nebezpečných látok je 99%. Test na prítomnosť drog sa používa na úvodné testy bez zásahu do tela (odoberajú sa vzorky slín). Jeho účinnosť detekcie nebezpečných látok je 99%.

Detailné informácie

Podrobný popis

Orálny jednorazový test na prítomnosť drog.

Veľmi ľahko použiteľný, presný a citlivý. Jeho účinnosť detekcie nebezpečných látok je 99%. Test na prítomnosť drog sa používa na úvodné testy bez zásahu do tela (odoberajú sa vzorky slín). Výsledok testu na drogy sa objaví približne 5-7 minút po odbere vzorky. 

Test zisťuje prítomnosť psychoaktívnych látok  v slinách od 10 minút do 72 hodín po užití.

Jednorázový  test na sliny  detekuje 7 nebezpečných látok:

  • Amfetamínov,
  • metamfetamínov,
  • extázy,
  • kokaínu,
  • opiátov,
  • THC 
  • benzodiazepínov

Test je určený na domáce použitie.

 

Test na prítomnosť psychoaktívnych látok v slinách zahŕňa odber vzoriek sliny pomocou špeciálnej sondy dodanej s testovacou súpravou nasledujúcim spôsobom: jemným krúživým pohybom si zhruba 10-krát potierajte zbernú vložku o tvár a jazyk, potom si ju vložte na zhruba minútu pod jazyk.  Po 5 minútach odčítajte výsledok ako farebné čiary na testovacom paneli.

Test zisťuje prítomnosť psychoaktívnych látok (látok) v slinách od 10 minút do 72 hodín po užití.

Na použitie sa odporúčajú drogové testy:

- zdravotnými a bezpečnostnými službami,

- vzdelávacími a výchovnými inštitúciami,

- v uniformovaných službách, napríklad v polícii, pohraničnej stráži, väzenskej službe.

 Princíp činnosti testu:

Narkotické látky prítomné vo vzorke slín konkurujú s liekovým konjugátom pri teste na špecifické protilátky. Počas testu vzorka migruje hore testom kapilárnym pohybom. Liek nenasýti väzobné časti protilátok, ak je jeho koncentrácia vo vzorke slín pod medznou citlivosťou testu. V takom prípade protilátky reagujú s proteínovým konjugátom liečiva a na testovacom mieste (T) testovacieho zariadenia sa objaví viditeľná červená čiara. Prítomnosť liečiva s koncentráciou nad prahovou citlivosťou testu vo vzorke nasýti väzobné časti protilátok a vo výsledku sa na mieste testu neobjaví žiadna farebná čiara. Vzorka obsahujúca liečivo nespôsobí, že sa na testovacom mieste (T) testovacieho zariadenia objaví farebná čiara, na rozdiel od vzorky bez liečiva. Na kontrolu postupu sa v kontrolnom bode (C) vždy objaví farebná čiara, ktorá naznačuje, že pri teste bola použitá príslušná hodnota vzorky. 

Odber vzoriek a príprava vzoriek:

Existujú dve metódy testovania - priame, t. J. Vložte test priamo do úst (v súlade s priloženými pokynmi) alebo nepriame - odoberte vzorku sliny a priložte ju na testovacie okienko.

Na vykonanie testu môžete použiť vzorku sliny odobratú kedykoľvek počas dňa. Ak vzorku nemožno použiť ihneď po odbere, odporúča sa ju uchovávať pri teplote 2 - 8 ° C alebo -20 ° C až 72 hodín. Vzorka sa môže tiež uchovávať pri izbovej teplote nie dlhšie ako 48 hodín. Vzorky by sa mali prepravovať vo vreciach s ľadom (2 - 8 ° C). Vyšetrovaná osoba nesmie po dobu 10 minút jesť, piť žiadne tekutiny, žuvať gumu, fajčiť tabak atď. pred vykonaním testu alebo odobratím vzorky slín.

 

Charakteristika látky:

Amfetamín je chemická látka, ktorá sa dodáva vo forme tabliet, kapsúl, bieleho prášku alebo kryštálov. Liek sa často užíva inhaláciou alebo požitím.

Metamfetamín je derivát amfetamínu, účinného lieku, dokonca aj jeho malé množstvo má obrovský vplyv na nervový systém. V porovnaní s amfetamínmi má oveľa silnejší centrálny účinok a slabší periférny. Má halucinogénne a stimulačné vlastnosti (je stimulátorom centrálneho nervového systému, uvoľňuje dopamín).

Tetrahydrokanabinol (THC) je hlavným metabolitom marihuany a hašiša, ktorý sa nachádza v slinách krátko po užití týchto liekov. Najbežnejším spôsobom konzumácie marihuany, hašiša a kanabisu je fajčenie.

Opiáty. Medzi opiáty patria všetky lieky odvodené z maku, vrátane prirodzene sa vyskytujúcich zlúčenín, ako je morfín a kodeín  a polosyntetické lieky, ako je heroín. Droga sa často užíva nosovou inhaláciou alebo injekciou. Opiáty tlmia bolesť tlmiacim účinkom na centrálny nervový systém.

Kokaín je výkonný simulátor centrálneho nervového systému a lokálne anestetikum vyrobené z koky (erythroxylum coca).

Benzodiazepíny sú hlavne lieky, ktorých hlavnými vlastnosťami sú anxiolytické a sedatívne účinky. Keď hladina látky klesne v krvi, pacient pociťuje úzkosť, podráždenosť, nadmerne sa potí, trasú sa mu svaly, má nočné mory, trpí rôznymi chorobami.
bolestivé.

Metyléndioxymetamfetamín (MDMA, extáza, extáza, XTC) - organická chemická zlúčenina štruktúrne podobná metamfetamínu. Polosyntetická psychoaktívna látka vykazujúca empatogénne, euforické a psychedelické účinky.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Testery
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: