Mechanický predfilter 20 micron s nádobou 1"

€25 –20 %
nadoba filtra 10
€25 –20 % €19,90 €16,58 bez DPH €19,90 / 1 ks
Skladom (35 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Mechanický predfilter s priehľadnou nádobou s 1" pripojením. Vhodné na centrálny prívod vody do domu. Vhodný na odstránenie sedimentu , piesku , hrdze . 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mechanický filter šnúrkový 20 mikrón s nádobou a držiakom

Nádoba filtra s držiakom na stenu , doťahovací kľúč plus 1 ks, šnúrkový mechanický filter s 25 mikrónovou filtračnou účinnosťou. Vhodný mechanický filter pre mechanickú filtráciu do rodinných domov na centrálny prívod vody do domu . Poprípade všade tam kde sa vyžaduje účinná mechanická filtrácia. Pripojenie 3/4" . Doporučený prevádzkový tlak max do 6 bar.

Mechanickú filtráciu doporučujeme ako najmenšiu investíciu na ochranu rozvodov vody a domácich technológií pre poškodením. Mechanický filter nerieši a ani nefiltruje tvrdosť vody , dusičnany ani  baktérie . V prípade väčšieho znečistenia doporučujeme umiestniť dva až tri mechanické filtre za sebou . Môžu byť aj kombinované s mechanickými filtrami Cintropur 25 .


Princíp mechanickej filtrácie vody je jednoduchý a založený na princípe fyzicky odstrániť mechanické častice z vody. Mechanický filter je potrebné pravidelne vymieňať a čistiť. V opačnom prípade sa jemné mechanické nečistoty nahromadia v mechanickom filtri, čím spôsobujú menšiu priepustnosť vodného filtra. V prípade dlhého intervalu výmien filtračnej vložky hrozí aj bakteriologická kontaminácia. 

Obsah balenia :


- nádoba filtra s pripojením 1"
- vložka filtra šnúrková 25 mikrón
- doťahovací kľúč
- montážny držiak + skrutky

 

V prípade záujmu o inštaláciu volajte 0907 503 133 

Dodatočné parametre

Kategória: Mechanické filtre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Pripojenie: 1"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: