Náplň do sprchovej hlavice Aqua AROMA s citrónovou vôňou

€6 –18 %
Náplň do sprchovej hlavice Aqua AROMA s citrónovou vôňou
€6 –18 % €4,90 €4,08 bez DPH €4,90 / 1 ks
Skladom (25 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Náplň - balzam od sprchovej hlavice s vitamínom C -   1ks 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

V porovnaní s inými balzamami je balzam Victamin C  pre človeka prospešný a je známy tým, že posilňuje imunitný systém a zlepšuje kvalitu pokožky a vlasov, zatiaľ čo iné vonné balzamy prinášajú iba sviežu vôňu, ale s vašou pokožkou nič nerobia.
Okrem toho sprchová hlavica obsahuje aj minerálne  guľôčky, ktoré ponúkajú dobrú filtračnú kapacitu a výrazne zlepšia vašu vodu.
Benefity využitia:
  • Podporuje rýchle zdravé výsledky pokožky a vlasov: Sprchovanie vitamínom C je skvelý spôsob, ako chrániť pokožku a vlasy pred poškodením a vysušovaním chlórom vo vode. Univerzálne prispôsobenie štandardnej hadici.
  • Jednou z najlepších výhod zďaleka je skutočnosť, že si ju môžete vziať so sebou, keď cestujete alebo sa sťahujete. Naša sprchová hlavica nepotrebuje žiadnu údržbu. Stačí ho nainštalovať a užívať si sprchy bez chlóru.                                                         Zlepšite kvalitu svojej pokožky a vlasov .
  • Sprchový filter zmäkčuje vašu vodu, výrazne zlepšuje stav vašich vlasov, pokožky, nechtov a tiež pomáha pri vypadávaní vlasov a suchosti pokožky. Vitamín C je životne dôležitá živina, pokiaľ ide o udržanie zdravých vlasov. Zastavuje vypadávanie vlasov, bojuje proti lupinám a zabraňuje šediveniu. Chemická štruktúra vitamínu C má schopnosť reagovať s chlórom, ktorý je obsiahnutý vo vode, pričom vytvára neškodnú jemnú kyselinu chlorovodíkovú, ktorá potom poskytuje mierne kyslú čistú vodu, ktorá je ideálna pre vývoj vlasov a pokožky. 

 0eebad93-3eda-4b88-8987-6d5c98360302.__CR0,0,970,600_PT0_SX970_V1____1

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchové hlavice
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: