Vodný filter Excito

€189 –21 %
domáci filter do kuchynskej linky
€189 –21 % €149 €124,17 bez DPH €149 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Excito - kuchynský filer na úpravu pitnej vody. Štvorstupňová filtrácia . Mechanické filtre . Účinná mechanická filtrácia na zníženie sedimentu , hrdze , piesku , zákalu vody.  Uhlíkové filtre na odstránenie zápachu vody, odstránenie chlóru z vody . 

Detailné informácie

Podrobný popis

Excito je moderný vodný filter vhodný pre domácnosti a cenovo dostupný.

Vodný filter je svojimi rozmermi ideálny do kuchynskej linky. Súčasťou je aj kuchynská batéria, ktorá sa inštaluje priamo na drez kuchynskej linky.Čistú vodu zabezpečuje štvorstupňová filtrácia, ktorá zbaví vodu kalu, hrdzi, piesku, tvrdosť vody, železo, ťažké kovy a tiež pach a výrazne sa zlepší chuť čistej vody. Inštaluje sa na prívod studenej vody . Všetky pripojenia na vodu s obsahom balenia . Tento filter je vhodný aj na úpravu vody pre americké chladničky. 


Filter nie je vhodné pripojiť priamo na normálnu kuchynskú batériu . Bol by znížený prietok vody a tým zlé zmiešavanie teplej a studenej vody. 

Tento filter je určený iba na úpravu mestskej vody. Je prietokový bez zásobníka . Nie je to osmotický filter. Prevádzkové náklady sú vo výmene filtračných vložiek . Doporučená výmena je minimálne 1 x za osem mesiacov , kedy sa menia všetky filtre. 

Tento vodný filter neodporúčame inštalovať na studničnú vodu . Studničná voda nie je upravená a môže byť kontaminovaná dusičnanmi a baktériami . Pre studničnú vodu odporúčame osmotický filter  s UV lampou . 

Domáce vodné filtre sú ideálne riešenie ako ušetriť náklady na kupovanie balenej vody a ochrániť prírodu od plastových obalov . 

Vodný filter EXCITO je dodávaný s nasledovnými filtračnými vložkami na úpravu pitnej vody (sada vložiek EXCITO-CRT):

AIPRO-20MS - vložka z polypropylénu odstráni usadeniny ako hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 20 mikrónov. Životnosť 6 mesiacov alebo 4000 litrov.

AIPRO-1MS - vložka z polypropylénu odstráni usadeniny ako hrdza, piesok a ostatné pevné látky s veľkosťou od 1 mikrónu. Životnosť 6 mesiacov alebo 4000 litrov.

AICRO-L3 - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlia vyrobeného z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody až 99% chlóru, sedimentov a organických prímesí ako sú karcinogénne THM (trihalometány), herbicídy, pesticídy atď. Tiež odstraňuje z vody nežiaduce pachy a pachute a tým vylepšuje jej kvalitu. Životnosť 6 mesiacov alebo 4000 litrov.

AICRO-L4 - Filtračná vložka z vysoko kvalitného aktívneho uhlia z kokosových škrupín. Odstraňuje z vody 99% chlóru, sedimentov a nebezpečných organických zlúčenín. Naviac, pomocou dodatočného špeciálneho filtračného materiálu táto filtračná zložka odstraňuje z vody aj škodlivé ťažké kovy ako sú olovo, nikel, chróm, kadmium a mnoho iných. Na záver ešte dodatočne vylepšuje chuť a vôňu vody.

ROZMERY (výška x šírka x hĺbka): 390mm x 355mm x 100 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Osmotické filtre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.5 kg
Pripojenie : 1/2"
Pracovná teplota : 2 - 45 °C
Max. pracovný tlak: 6bar
Rozmery : 438 x 360 x 100 mm

Excito vodný filter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: