Zmäkčovač vody ECONOMY 25

33 hodnotení
 
  • 1 z 6
 

Najužší zmäkčovač vody vo svojej triede. Šírka iba 20 cm. Hĺbka 40 cm, výška 110 cm.

Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Bežná cena €750
Ušetríte €160 (–21 %)
€590 / ks    
Kód tovaru 227
Kategória Zmäkčovač vody
Záruka 2 roky
 

Zmäkčovač vody ECONOMY 25

najužší zmäkčovač vody vo svojej triede. Šírka iba 20 cm, hĺbka 40 cm, výška 110 cm. Economy - ekonomická prevádzka , nízka spotreba soli , nízka spotreba vody na regeneráciu. Ideálny zmäkčovač zmäkčovač vody pre malé a tesné priestory.  Kabinetné riešenie s vrchným otvorom na sypanie soli . Digitálny displej na nastavovanie parametrov zmäkčenie vody. Odolný plast, odolný voči deformácii po nasypaní soli . Zmäkčovač obsahuje aj bypass, v prípade potreby sa použije na odpojenie zmäkčovača a neodstaví sa dom od prívodu vody. 

 

Odstránenie tvrdosti - spočíva v znížení obsahu vápnika a horčíka automatickým procesom,  prietokom cez živicu zmäkčovača . Zmäkčovač vody je ovládaný riadiacou hlavicou , ktorá sleduje prietok vody a automaticky spustí regeneráciu zmäkčovača. Regenerácia štandardne prebieha v nočných hodinách . 


Pri úprave iónovou výmenou je voda mäkká trvalo, a nie len dočasne, ako pri iných technológiách, používaných na zabránenie tvorby vodného kameňa. Regenerácia prebieha iba na základe prietoku a spotreby vody. Zmäkčovač má elektronickú jednotku , ktorá sleduje všetky regenerácie a zabezpečí, aby bola vody vždy mäkká . Tým sa chránia spotrebiče proti usadzovaniu vodného kameňa a plus sa odstránia staré nánosy.

Pranie a regenerácia prebieha úplne automaticky. Režim prevádzky zmäkčovača je ovládaný jednou ventilovou riadiacou jednotkou so vstavaným kontaktným vodomerom. Ten dáva po prietoku určitého nastaveného množstva vody impulz k zahájeniu regenerácie v nočných hodinách ( 02 00 hod ). Zariadenie potrebuje ku svojej prevádzke elektrickú energiu (230 V/50 Hz), miestnosť kde teplota neklesá pod 1-2 °C, blízkosť odpadového potrubia (gulička) a tlak min. 2,5 bar.

Zmäkčovač vody sa inštaluje na centrálny prívod vody do domu. Najlepšie suché miesto , kde nemrzne , kde je prívod el. energie a možné pripojenie na odpad vody. Regenerácia je asi cca. každých 5 - 7 dní v závislosti od spotreby vody. Pred zmäkčovač vody je potrebné inštalovať minimálne jeden mechanický predfilter. V prípade studničnej vody, ktorá má zákal je dobré inštalovať aj dva až tri mechanické predfiltre. Mechanické predfiltre sú ochrana pred pieskom , zákalom , hlinou , hrdzou, čo by mohlo spôsobiť poškodenie riadiacej hlavice ako aj samotnej iontomeničovej živice. Životnosť živice je cca. 8 rokov, je veľmi závislá na kvalite vstupnej vody, výške tvrdosti, spotrebe vody ako aj na samotnej starostlivosti o zmäkčovač. Hlavne je to stále dopĺňanie tabletovanej soli potrebnej na regeneráciu . Bez regenerácie a bez soli zmäkčovač vody nevie zmäkčovať. 

Zmäkčovač vody Economy je vyrobený v EU pre spoločnosť Marlus Group s.r.o. Riadiaca jednotka Canature Španielsko. Záruka 24 mesiacov . 

V prípade záujmu o inštaláciu volajte na : 0907 503 133 

 

Podobný produkt

Hmotnosť 40 kg
náplň filtra silne kyslý katex
objem filtračnej hmoty 25 l
maximálny hodinový prietok 2 m³/hod
systém regenerácie regenerácia UP FLOW
vyhotovenie soľanky z upravenej vody
spotreba soli pri regenerácii 2 kg
čas trvania regenerácie 1:30
orientačná spotreba vody na jednu regeneráciu 80-120 l
min a max teplota vody 1 - 40 °C
minimálny tlak 2 bar
maximálny tlak 8 bar
typ nastavenia áno
programovanie času áno
programovanie regenerácie áno
programovanie tvrdosti vstupnej vody neobmedzene
automatická regenerácia pri nedostatku vody nie
uchovanie dát áno
pripojenie 1"
výška/šírka/hĺbka 1330 x 225 x 440 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.