Zmäkčovač vody ECONOMY 25 Kód: 227

34 hodnotení
€750 –21 %
Zmäkčovač vody Economy 3 druhy
€750 –21 % €590 / ks
Skladom (5 ks)

Najužší zmäkčovač vody vo svojej triede. Šírka iba 20 cm. Hĺbka 40 cm, výška 110 cm.

Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

Detailné informácie

Súvisiaci tovar

Podrobný popis

Zmäkčovač vody ECONOMY 25

najužší zmäkčovač vody vo svojej triede. Šírka iba 20 cm, hĺbka 40 cm, výška 110 cm. Economy - ekonomická prevádzka , nízka spotreba soli , nízka spotreba vody na regeneráciu. Ideálny zmäkčovač zmäkčovač vody pre malé a tesné priestory.  Kabinetné riešenie s vrchným otvorom na sypanie soli . Digitálny displej na nastavovanie parametrov zmäkčenie vody. Odolný plast, odolný voči deformácii po nasypaní soli . Zmäkčovač obsahuje aj bypass, v prípade potreby sa použije na odpojenie zmäkčovača a neodstaví sa dom od prívodu vody. 

 

Odstránenie tvrdosti - spočíva v znížení obsahu vápnika a horčíka automatickým procesom,  prietokom cez živicu zmäkčovača . Zmäkčovač vody je ovládaný riadiacou hlavicou , ktorá sleduje prietok vody a automaticky spustí regeneráciu zmäkčovača. Regenerácia štandardne prebieha v nočných hodinách . 


Pri úprave iónovou výmenou je voda mäkká trvalo, a nie len dočasne, ako pri iných technológiách, používaných na zabránenie tvorby vodného kameňa. Regenerácia prebieha iba na základe prietoku a spotreby vody. Zmäkčovač má elektronickú jednotku , ktorá sleduje všetky regenerácie a zabezpečí, aby bola vody vždy mäkká . Tým sa chránia spotrebiče proti usadzovaniu vodného kameňa a plus sa odstránia staré nánosy.

Pranie a regenerácia prebieha úplne automaticky. Režim prevádzky zmäkčovača je ovládaný jednou ventilovou riadiacou jednotkou so vstavaným kontaktným vodomerom. Ten dáva po prietoku určitého nastaveného množstva vody impulz k zahájeniu regenerácie v nočných hodinách ( 02 00 hod ). Zariadenie potrebuje ku svojej prevádzke elektrickú energiu (230 V/50 Hz), miestnosť kde teplota neklesá pod 1-2 °C, blízkosť odpadového potrubia (gulička) a tlak min. 2,5 bar.

Zmäkčovač vody sa inštaluje na centrálny prívod vody do domu. Najlepšie suché miesto , kde nemrzne , kde je prívod el. energie a možné pripojenie na odpad vody. Regenerácia je asi cca. každých 5 - 7 dní v závislosti od spotreby vody. Pred zmäkčovač vody je potrebné inštalovať minimálne jeden mechanický predfilter. V prípade studničnej vody, ktorá má zákal je dobré inštalovať aj dva až tri mechanické predfiltre. Mechanické predfiltre sú ochrana pred pieskom , zákalom , hlinou , hrdzou, čo by mohlo spôsobiť poškodenie riadiacej hlavice ako aj samotnej iontomeničovej živice. Životnosť živice je cca. 8 rokov, je veľmi závislá na kvalite vstupnej vody, výške tvrdosti, spotrebe vody ako aj na samotnej starostlivosti o zmäkčovač. Hlavne je to stále dopĺňanie tabletovanej soli potrebnej na regeneráciu . Bez regenerácie a bez soli zmäkčovač vody nevie zmäkčovať. 

Zmäkčovač vody Economy je vyrobený v EU pre spoločnosť Marlus Group s.r.o. Riadiaca jednotka Canature Španielsko. Záruka 24 mesiacov . 

V prípade záujmu o inštaláciu volajte na : 0907 503 133 

 

Dodatočné parametre

Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
náplň filtra: silne kyslý katex
objem filtračnej hmoty: 25 l
maximálny hodinový prietok: 2 m³/hod
systém regenerácie: regenerácia UP FLOW
vyhotovenie soľanky: z upravenej vody
spotreba soli pri regenerácii: 2 kg
čas trvania regenerácie : 1:30
orientačná spotreba vody na jednu regeneráciu: 80-120 l
min a max teplota vody: 1 - 40 °C
minimálny tlak: 2 bar
maximálny tlak: 8 bar
typ nastavenia : áno
programovanie času : áno
programovanie regenerácie: áno
programovanie tvrdosti vstupnej vody: neobmedzene
automatická regenerácia pri nedostatku vody: nie
uchovanie dát: áno
pripojenie : 1"
výška/šírka/hĺbka: 1330 x 225 x 440 mm
zmäkčovač vody 30 slide
Novinka
€790 –13 %
21 hodnotení
Skladom
€690 / ks

Zmäkčovač vody na úpravu tvrdosti vody.  Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo.

multimix zmäkčovač vody s nádobou 5v1
Novinka
€1 390 –14 %
€1 190 / ks

Zmäkčovač vody EcoMix 5 v 1 na studničnú vodu. Odstráni železo, mangán, vodný kameň, amónne a organické látky. Pri kúpe tohto zariadenia 2 vrecia technickej soli zadarmo....

živica ecomix
€12 –17 %
4 hodnotenia
Skladom
€10 / L.

Živica Ecomix 5v1 je hlavnou súčasťou zmäkčovača vody ECOMIX 5 v 1.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: