Výrobník sódy Soda® breezy 2

Novinka
€99 –20 %
SODA BREEZY
€99 –20 % €79 €65,83 bez DPH €79 / 1 ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2020

Domáci výrobník sódy - jednoduchá výroba sódy u vás doma 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výrobník sódy  Soda Breezy 2 zmení vodu z vodovodu na perlivú vodu v priebehu niekoľkých sekúnd. Nevyžaduje elektrinu. S Breezy sódou je možné získať sýtené nápoje zmiešaním vody s koncentrátmi podľa vlastnej chuti, ako je napríklad Cola alebo iné sirupy.

                                          trd

Návod na použitie:

1. Naplňte fľašu až do stanovenej hladiny vody, ktorá je naznačená na fľaši ryskou, aby ste získali lepšie sýtenie s CO2 a priskrutkujte ju k zariadeniu otáčaním proti smeru hodinových ručičiek. DÔLEŽITÉ: fľašu nikdy nenapĺňajte nad rysku a nikdy nenapĺňajte bez prítomnosti fľaše CO2, a ak je fľaša prázdna, pretože by ju mohlo príliš veľa tlaku poškodiť.

2. Stlačte centrálne tlačidlo pre dávkovanie CO2 na 3/4 sekundy (viac alebo menej sýtené) a voda z vodovodu sa zmení na perlivú vodu. Odvzdušnenie, ktoré počujete pri dokončení sýtenia je  normálne a indikuje prebytočný oxid uhličitý, ktorý je uvoľnený z bezpečnostných dôvodov.

3.  Aktivuje dekompresiu povytiahnutím fľaše smerom von, až kým nepočujete nadbytočný plyn a vytočíte ju zo zariadenia v smere hodinových ručičiek.

4. Ak chcete vytvoriť svoj šumivý nápoj, môžete teraz pridať sirup podľa svojich predstáv a po dokončení ju môžete zaskrutkovať uzáverom a umiestniť ju do chladničky.

 

Obsah balenia:

1x Soda Breezy 2                                                                                         

1x nepriehľadný kryt pre vstrekovač CO2  - chráni injektor od nečistôt            

1x 1 l PET- na opakované použitie s tesniacim uzáverom.

1x tesnenie pre CO2 fľašu    

 

Soda Breezy 2 fľaše CO2 s ACME pripojením sú kompatibilné s inými výrobcami sódy, ktoré sú komerčne dostupné ako: Imetec bubbles, the machine water Beghelli, WasserMaxx, Wassermate, Sodastream and Sodaclub, Happy Frizz, Smart Filter, Frizza.

gfhfghfg                   dfgdfvdfg

Dodatočné parametre

Kategória: Výdajník vody,sodobary,fontánky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Rozmery (v/š/h): 44,5/21/15,50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: