Filtre na úpravu vody

Filtre na úpravu mestskej a studničnej vody sú ideálne riešenie úpravy vody. Je doba kedy je na každom z nás akú budeme piť vodu. Nie je to otázkou šance , ale voľby. Preto je na nás čo si zvolíme. A filtre na vodu sú riešenie , kedy si vieme upraviť vodu buď na pitie , alebo na bežné používanie v domácnosti .V dnešnej dobe je veľa druhov filtrov . Od základných mechanických filtrov používaných na centrálnom prívode vody do domu až po domáce filtre inštalované priamo v kuchynskej linke na úpravu pitnej vody. Mechanické filtre na prívode vody do domu filtrujú vodu od sedimentov , hrdze , piesku , bahna . Sú mechanické filtre od 10 mikrónov . Niekedy je potrebné umiestniť aj niekoľko filtrov za sebou aby sa dosiahla ideálna čistota vody pre bežné používanie . Mechanické filtre je dobré používať aj filtrovanie mestskej vody. Pri filtrácii od 25 mikrónov a menej sú výsledky filtrovania až niekedy šokujúce aká nám tečie vody v domácnosti.

Domáce filtre na filtrovanie mestskej a studničnej vody sú najčastejšie inštalované v kuchynskej linke a filtruje sa iba voda na pitie . Domáce filtre sú častou témou a sú veľké diskusie či sú vhodné , alebo nie . Ale je na našom výbere akú vodu budeme piť. Domáce filtre sú buď prietokové , alebo osmotické filtre. Domáce filtre dokážu z vody odstrániť najmenšie mechanické nečistoty, chemické látky , dusičnany , baktérie , zápach vody. Osmotické filtre sú veľmi často používané na filtráciu studničnej vody , kde je znečistenie vody často väčšie ako mestskej vody.    

 
4
690 14690
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

 • reverzná osmóza Merlin Tip
  Skladom 1 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Osmotický filter bez zásobníka . Najmodernejší osmotický filter bez použitia zásobníka . Vhodný pre domácnosti, reštaurácie , kaviarne .

  Pôvodne: €790
  Ušetríte: €100 (–13 %)

  €690 / ks
 • mechanický filter na vodu cintropur 50 Novinka
  Skladom 3 ks Výrobca: Airwatec - Belgicko Záruka: 2 roky

  Cintropur NW 50 je najmodernejší mechanický filter s odkalovačom pre priemyselné využitie s pripojením 2". Neznižuje prietok, jednoduchá výmena filtračných vložiek.

  Pôvodne: €440
  Ušetríte: €50 (–11 %)

  €390 / ks
 • reverzná osmóza Cristalle Novinka Akcia
  Skladom 3 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Najmodernejší osmotický filter pre domácnosti na filtrovanie mestskej vody . Moderný dizajn , malé rozmery . Päť stupňová účinná filtrácia , čerpadlo a zásobník v elegantnej skrinke . Automatická kontrola čistoty filtrov a signalizácia znečistenia . 

  Pôvodne: €589
  Ušetríte: €199 (–34 %)

  €390 / ks
 • Skladom 9 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o. Záruka: 2 roky

  Osmotický filter vhodný na úpravu pitnej a studničnej vody. Účinná filtrácia na zníženie mechanických nečistôt , elimináciu chlóru , baktérií . Päť stupňová filtrácia , vlastný zásobník vody . Ideálne riešenie ako náhrada za kupovanú balenú vodu. Žiadne plasty , žiadne ťažké nákupy. 

  Pôvodne: €350
  Ušetríte: €60 (–17 %)

  €290 / ks
 • Skladom 5 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Excito - kuchynský filer na úpravu pitnej vody. Štvorstupňová filtrácia . Mechanické filtre . Učinná mechanická filtrácia na zníženie sedimentu , hrdze , piesku , zákalu vody.  Uhlíkové filtre na odstránenie zápachu vody, odstránenie chlóru z vody . 

  Pôvodne: €189
  Ušetríte: €40 (–21 %)

  €149 / ks
 • mechanický filter Cintropur NW 32 Tip
  Skladom 10 ks Výrobca: Airwatec - Belgicko Záruka: 2 roky

  Cintropur NW 32 je najmodernejší mechanický filter s odkalovačom. Neznižuje prietok, jednoduchá výmena filtračných vložiek.

  Pôvodne: €129
  Ušetríte: €20 (–16 %)

  €109 / ks
 • Skladom 4 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Big Blue -  nádoba na uhlíkový filter , alebo mechanický filter na vodu. Nádoba vhodná na úpravu vody na centrálny prívod vodu do domu. Uhlíkový filter Bug Blue 20" je účinné riešenie na zníženie zápachu vody, zníženie obsahu chlóru .

  Pôvodne: €119
  Ušetríte: €20 (–17 %)

  €99 / ks
 • Skladom 2 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Čerpadlo k osmotickým filtrom s transformátorom 

  Pôvodne: €129
  Ušetríte: €39 (–30 %)

  €90 / ks
 • Skladom 8 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Nádoba filtra Big Blue , veľkosť 20" s manometrom, kľúčom a držiakom na stenu. Kompletná zostava na inštaláciu pre prvotnú filtráciu vhodnú ako pre rodinný dom , tak aj pre priemyselné použitie na väčšie prietoky vody. 

  Pôvodne: €99
  Ušetríte: €20 (–20 %)

  €79 / ks
 • mechanický filter citrntropur 25 Tip
  Skladom 9 ks Výrobca: Airwatec - Belgicko Záruka: 2 roky

  Cintropur NW 25 je najmodernejší mechanický filter s odkalovačom. Neznižuje prietok, jednoduchá výmena filtračných vložiek.

  Pôvodne: €99
  Ušetríte: €20 (–20 %)

  €79 / ks
 • Skladom 20 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Big Blue nádoba filtra, veľkosť 10" s manometrom +  mechanická vložka 20 mikrón + držiak + kľúč . Robustný filter určený ako pre rodinné domy na filtráciu ako mestskej , tak aj studničnej vody na centrálnom prívode vody do domu . Tak aj pre priemysel na účinnú filtráciu už od 1 mikróna , poprípade na uhlíkovú filtráciu. 

  Pôvodne: €79
  Ušetríte: €20 (–25 %)

  €59 / ks
 • servis panak Doprava zadarmo
  na objednávku

  Zabezpečujeme servis po celom Slovensku! 

  Neváhajte nás kontaktovať, máme dlhoročné skúsenosti s predajom, montážou a servisom filtračných zariadení...

  od €40 / ks
 • vodný filter big blue mechanický Akcia
  Skladom 4 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Mechanický filter Big Blue , veľkosť nádoby filtra 10" komplet s držiakom , kľúčom a mechanickým filtrom filtrom . Kompletná sada pre inštaláciu na centrálny prívod vody do domu. Mohutná konštrukcia , odolný vyšším tlakom , účinná filtračná vložka s dlhou životnosťou. 

   

  Pôvodne: €89
  Ušetríte: až €50 (–56 %)

  od €39 / ks
 • Mechanický predfilter 20 micron s nádobou 1' Tip
  Skladom 9 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  Mechanický predfilter s priehľadnou nádobou s 1" pripojením. Vhodné na centrálny prívod vody do domu. Vhodný na odstránenie sedimentu , piesku , hrdze . Dodávaný s vložkou 25 mikrón , držiakom na stenu a doťahovacím kľúčom. 

  Pôvodne: €35
  Ušetríte: €6 (–17 %)

  €29 / ks
 • Skladom 19 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o.

  uhlíkový BB filter 10" 

  €16 / ks
 • Skladom 34 ks Výrobca: Green filter

  Kompatibilný s náhradnou vložkou - Náhradná náplň do sprchového filtra 100226

  Pôvodne: €17
  Ušetríte: €3 (–18 %)

  €14 / ks
 • Skladom 71 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o.

  Ochrana práčky pred vodným kameňom. Jednoduchá montáž na prívode vody, pred prívodnú práčkovú hadicu. Tento filter je vhodný aj na použitie pre umývačky riadu. 

  Pôvodne: €13
  Ušetríte: €3 (–23 %)

  €10 / ks
 • sprchový filter Tip
  Skladom 29 ks Výrobca: Green filter

  Najpredávanejší sprchový filter  na odstránenie chlóru z vody pri sprchovaní. Inštaluje sa priamo na sprchovú hadicu. Životnosť 1/2 roka. 

  Pôvodne: €13
  Ušetríte: €3 (–23 %)

  €10 / ks
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.