Fungujeme ako výdajňa tovaru v pracovné dni od 8,00-15,00 hod na adrese Nitra, Štúrova 161, areál Kartel

Čistiaci a dezinfekčný prášok do drviča DISPOSER CARE

Novinka
€9,90 €8,25 bez DPH €9,90 / 1 ks
do 5 dní
Položka bola vypredaná…

Dezinfekčný prášok do všetkých typov drvičov odpadu s vôňou citrónu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Drvič odpadu je bezúdržbový a obyčajne ho nemusíte nijako čistiť. Občas ale neuškodí drvič prepláchnuť octovou vodou, kúskami ľadu s citrónom alebo jedlou sódou. Pokiaľ však hľadáte profesionálne riešenie, použite čistiaci prášok Disponser Care.

Balenie obsahuje 4 vo vode rozpustné sáčky. Jednoducho vhodíte jeden celý sáčok s práškom do drviča a silná modrá pena odstráni zvyšky jedla, tuku a nepríjemný zápach. Tento prášok naviac dezinfikuje steny a lopatky vášho drviča vrátane odpadového potrubia. Používaním čistiaceho prášku maximalizujete výkon a zároveň predĺžite životnosť vášho drviča. 

Balenie obsahuje: 4ks sáčkov s práškom, vyrobené v USA

Čistiaci a dezinfekčný prášok do drviča Disposer Care  je určený pre odstránenie zápachu na funkčných drvičoch a drezoch. Nie je určený k čisteniu upchatého potrubia. 

Použitie: 

  • začnite s prázdnym a vypnutým drvičom. Pustite prúd horúcej vody do drezu (nie priamo do drviča) a nechajte ju tiecť cca jednu minútu. Potom zredukujte prúd vody na menší prameň.
  • Z balenia vyberte jeden sáčik a ten NEOTVÁRAJTE. Pri vypnutom drviči a stále tečúcim pramienkom vody vhoďte jedno uzatvorené balenie v rozložiteľnom obale do drviča. Zapnite drvič.
  • Modrá čistiaca pena môže vystúpiť do drezu poprípade druhého drezu, pokiaľ sa jedná o dvojitý drez. Čistiaci proces prebieha pokiaľ pena neustúpi späť do drviča, cca 1-2 minúty. Potom opláchnite drez do zbytkov peny a vypnite drvič. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k drvičom odpadu Ecomaster
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: