Destilátor vody

Zariadenia na výrobu demineralizovanej vody vhodné pre laboratóriá , lekárne , vysoké školy , nemocnice . Všade tam , kde je potrebná kvalitná demineralizovaná vody. Tieto demineralizátori nepotrebujú žiadne ohrievanie vody , veľké priestory,skoro žiadna spotreba el. energie . Stačí pripojenie na vlastný zdroj mestskej studenej vody a do 5 minút po inštalácii Vám tečie upravená demineralizovaná voda. Žiadne čakanie na ohrev vody , stačí otočiť kohútik a máte upravenú vodu. 

V ponuke sú rôzne typy zariadení na výrobu demineralizovanej vody . V prípade potreby Vám vieme dodať destilátor podľa Vašich požiadaviek na kvalitu výstupnej vody. Tak ako na kvalitu , tak aj na množstvo vyrobenej vody , poprípade doplnenie o dezinfekciu vody UV lampou . Destilaátor Aqualab vieme dodať aj ako celok , kde bude úplne automatická prevádzka so zásobníkom . Bez potreby kontroly a sledovania či ste vodu vypli a strachu z vytopenia . 

Zariadenia Aqualab sú rokmi overené našimi klientami ako sú ŠUKL , Generika Piešťany , Slovakofarma , Výskum srdca Bratislava , NTS Bratislava , Očná klinika Bratislava , cca. 300 lekární a laboratórií. 

V prípade záujmu je zariadenie možné bezplatne otestovať a presvedčiť sa o funkčnosti a spoľahlivosti . Volajte a my Vám bezplatne dodáme Aqualab na otestovanie . 

 
390
690 1390690
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Skladom 3 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o. Záruka: 2 roky

  Destilátor - Aqualab je ideálne riešenie, ak si chcete sami vyrábať demineralizovanú vodu . Tento destilátor má výkon 6 litrov deminerilozovanej vody za hodinu . 

  Pôvodne: €460
  Ušetríte: €70 (–15 %)

  €390 / ks
 • Aqualab s UV lampou Novinka
  Skladom 5 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o. Záruka: 2 roky

  Destilátor Aqualab s UV lampou - osmotický modul s UV lampou na dezinfekciu vyrobenej demineralizovanej vody.  Vhodné pre lekárne, akvaristov a všade  tam kde je potrebná bezpečná demineralizovaná voda. Výkon 6 litrov za hodinu. 

  Pôvodne: €550
  Ušetríte: €60 (–11 %)

  €490 / ks
 • Skladom 3 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o. Záruka: 2 roky

  Destilátor Aqualab UV - osmotický modul, UV lampa, konduktometer / merač vodivosti / ručný. Pre lekárne, laboratória, výskumné ústavy...

  Pôvodne: €660
  Ušetríte: €70 (–11 %)

  €590 / ks
 • osmotický filter na výrobu demi vody Tip
  Skladom 5 ks Výrobca: Green filter Záruka: 2 roky

  AQUALAB 400 - výkonný demineralizátor  na výrobu demineralizovanej vody. Denný výkon od 1500 litrov . Vhodné pre strojárske výroby , potravinárstvo , kaviarne...

  Pôvodne: €690
  Ušetríte: €100 (–14 %)

  €590 / ks
 • Skladom 2 ks Výrobca: Marlus Group s.r.o. Záruka: 2 roky

  Destilátor Aqualab UVK - osmotický modul s UV lampou a prietokovým  konduktometrom . Tento typ demineralizátora je vhodný pre lekárne, laboratória, výskumné ústavy. Výkon 6 litrov demineralizovanej vody za hodinu . 

  Pôvodne: €750
  Ušetríte: €60 (–8 %)

  €690 / ks

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.