Aktívne uhlie Cintropur

Kód: 869
Novinka
€32,90 €27,42 bez DPH €32,90 / 1 ks
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
22.10.2019

Box s aktívnym uhlím pre filtre Cintropur na odstránenie chlóru z vody. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Každý balíček aktívneho uhlia Cintropur obsahuje objem 3,4 litra.  Vďaka svojej vysokej adsorpčnej kapacite máte záruku pracovať s jedným z najúčinnejších aktívnych uhľovodíkov na trhu. Čím nižší je prietok, tým lepší je výsledok.

Uhlík na úpravu vody má veľký objem pórov a veľkosť pórov, čo ho robí vhodným na odstraňovanie zápachu, chlóru, ozónu, mikro-znečisťujúcich látok, ako sú pesticídy a iné rozpustené organické častice.

Životnosť uhlíka závisí od jeho použitia: pre pitnú vodu sa odporúča meniť uhlík každé 3 mesiace (max. 20 000 objemov filtrov) inak aspoň každých 6 mesiacov.

Balenie je špeciálne navrhnuté pre jednoduché plnenie filtra.V záujme zachovania adsorpčnej kapacity aktívneho uhlia, je vhodná inštalácia sedimentačného filtra pred aktívnym uhlím, odfiltrovať všetky suspendované tuhé častice (zemina, piesok, hrdza, atď) .

Je vhodné meniť aktívne uhlie každé tri mesiace, najmä na pitnú vodu, alebo aspoň po každých 6 mesiacov na všetky ostatné druhy vody, ako je dažďová voda alebo studňa.

 

Toto balenie aktívneho uhlia slúži na naplnenie :

4 x NW 25 TE
2 x NW 32 TE

Dodatočné parametre

Kategória: Cintropur
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: