Big Blue 20' + CTO uhlíkový filter na vodu + držiak + kľúč - komplet

Kód: 1000216
7 hodnotení
€119 –17 %
NÁDOBA NA VODNÝ FILTER BIG BLUE + CTO UHLÍKOVÝ FILTER
€119 –17 % €99 / ks €99 / 1 ks
Skladom (4 ks)

Big Blue -  nádoba na uhlíkový filter , alebo mechanický filter na vodu. Nádoba vhodná na úpravu vody na centrálny prívod vodu do domu. Uhlíkový filter Bug Blue 20" je účinné riešenie na zníženie zápachu vody, zníženie obsahu chlóru .

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádoba na filter Big Blue + Uhlíkový filter

Nádoba filtra je určená buď na mechanický , alebo uhlíkový filter na vodu. Použitie v rodinných domoch na centrálny prívod vody . Vhodný na filtráciu ako pitnej , tak aj studničnej vody.

Big Blue nádoba filtra je veľmi všestranná pre splnenie veľkokapacitnej filtrácie , vrátane vysokého prietoku. Veľká nádoba filtra umožňuje väčšiu kapacitu filtrácie s menším počtom výmien filtračných vložiek. Nádoba je vyrobená s odolného a vystuženého materiálu . K dispozícii sú v 10 "a 20" dĺžky. Pripojenie 1". Max pracovný tlak je 6 bar. 

Nádoba na filter Big blue spolu s CTO uhlíkový filter obsahuje:

  • veľkokapacitná nádoba vhodná pre vysoké prietoky
  • 10 "a 20" dĺžka nádoby v nepriehľadnej modrej farbe
  • doťahovací kľúč
  • montážny plech na stenu
  • CTO uhlíkový filter

Uhlíkový filter CTO Big Blue je vyhotovený z lisovaného aktívneho uhlia. Umiestňuje sa na centrálny prívod vody a vhodný je pre rodinné domy a byty. Uhlíkové filtre na vodu sú vhodné, na vylepšenie chuti vody, ale nevedia odstrániť radu chemických prvkov ako olovo, antimón, arzén, azbest, bárium, berýlium, kadmium, chróm, meď, fluorid, ortuti, niklu, dusičnany, dusitany, rozpustené anorganické kontaminanty, kovy, nerasty, alebo soli ktoré spôsobujú tvrdosť vody.
 
Tieto filtre sa ľahko inštalujú a sú relatívne lacné a pokrývajú základné funkcie pre filtráciu vody. Filter je zložený s aktívneho uhlia a kokosových škrupín. Tie absorbujú nečistoty, ako cez ne prechádza voda. Priemerný uhlíkový filter má životnosť 6 až 9 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Big Blue
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: