Big Blue 10'' - Nádoba mechanického filtra bez vložky

Kód: 1000032
2 hodnotenia
€59 –17 %
nádoba vodného filtra big blue
€59 –17 % €49 / ks
Skladom (10 ks)

Plastová nádoba filtra BB 10" pre mechanický filter na centrálny prívod vody do domu. Pripojenie 1". Filtrácia vody od 5 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádoba filtra Big Blue 10 "

Nádoba na mechanický filter Big Blue 10 ". Nádoba je vhodná ako na mechanickú filtráciu , tak aj na uhlíkovú . Nádoba filtra Big Blue je určená na filtráciu umiestnenú  na centrálnom prívode vody do rodinného domu . Pripojenie 1".  

Mechanické filter do nádoby Big Blue : mechanické vložky 1-5-20 mikrónov .

Nádoba filtra Big Blue 10" je vhodná ako pre sedimentačnú filtračnú vložku , tak aj pre uhlíkovú. Mechanická filtrácia alebo ako mikrofilter , odstraňuje z vody mikro častice , ako je piesok ,hrdzu , bahno . Mechanický filter nedokáže odstrániť z vody rozpustené látky ako sú minerálne soli vo vode. / vodný kameň, mangán a železo / Pre prípad takejto filtrácia sa preto používajú v kombinácii s inými filtrami. Filtrácia je veľmi jemná , založená na čisto mechanickej filtrácii. Voda prechádza veľmi malími pórmi , ktoré zabraňujú prieniku mikročastíc . Filtračná mechanická vložka je z polypropylénu a má vysokú účinnosť. Nádoba filtra má max. pracovný tlak 6 bar.

V prípade uhlíkovej filtrácie  stačí vymeniť mechanickú filtračnú vložku za uhlíkovú CTO . Uhlíkový filter má zároveň aj mechanické vlastnosti a filtruje vodu už s účinnosťou 10 mikrónov . Uhlíkový filter je dobré meniť každé 3 mesiace.  Uhlíkový filter je vhodný na elimináciu chlóru a pachu vody. 

Nádoba filtra má odolné a hrubé plastové telo . Dve tesniace gumičky , pevný závit , žiadne netesnosti .  

 Zloženie :

  • nádoba mechanického filtra
  • doťahovací kľúč
  • pripojenie 1"

 

Doplnky : 

  • kovový držiak filtra na stenu
 
V prípade montáže volajte : 0907 503 133

Dodatočné parametre

Kategória: Big Blue
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: